Taman Shamelin Perkasa
Taman Shamelin Perkasa, Cheras, Kuala Lumpur
RM 13,000,000
2
BM
9,670
kps (lantai)
RM 1,344.36
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Corner 1.5 Storey Semi D Factory Taman Shamelin Perkasa For Sale
======================================================
Call/Whatsapp/SMS 0I0_9828_859 for viewing
For Sale Corner Semi-Detached Factory Taman Shamelin Perkasa KL
Corner 1½-Storey Semi-Detached Factory (extended & renovated) FOR SALE
Land Area: 12,303 sq.ft
Built-Up: Approx. 9,670 sq.ft
- Office Area – 4,074 sq.ft
- Warehouse Area – 5,596 sq.ft
- Tenure: Leasehold 80 years (exp. 2082)
- Industrial Title Individual
- Ceiling Height: Approx. 5 metres (warehouse)
- Power Supply: 3-phase
- Floor Loading: Heavy duty reinforced concrete
-
010 / 9828859
Luis Looi
REN 28583 | Estate Negotiator
*Photos for reference only
Call/Whatsapp/SMS 0I0_9828_859 for viewing
Land Area: 12,303 sq.ft
Built-Up: Approx. 9,670 sq.ft
- Office Area – 4,074 sq.ft
- Warehouse Area – 5,596 sq.ft
- Tenure: Leasehold 80 years (exp. 2082)
- Industrial Title Individual
- Ceiling Height: Approx. 5 metres (warehouse)
- Power Supply: 3-phase
- Floor Loading: Heavy duty reinforced concrete
-
010 / 9828859
Luis Looi
REN 28583 | Estate Negotiator
*Photos for reference only
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Shamelin Perkasa, Cheras dijual pada harga RM 13,000,000.
Tidak.
Taman Shamelin Perkasa, Cheras, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 55,857 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Shamelin Perkasa
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut