Taman Sinar Baru
Taman Sinar Baru, Kota Kinabalu, Sabah
RM 1,800,000
Lihat ke Tawaran4+1
BT
3
BM
5,180
kps (tanah)
RM 347.49
PSF (tanah)

Gambar
Tentang hartanah ini
Taman Sinar Baru / Double Storey / Semi D / Likas / Damai / Lintas
For Sale:-
Property : Taman Sinar Baru
Double Storey Semi Detached
Selling price: RM 1.8 Mil
Location : Damai Kota Kinabalu
Land area: 5,180 Sq Ft
Build Up Area: 4,553 Sq Ft
Bedroom : 4
Bathroom : 3
Store Room : 1
For more details, please contact:
Shirley Chow | REN 34473
+6*****
www.h*****
www.h*****
www.h*****
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
www.h*****
HENRY REALTY E(3) 0637
Trust . Ethics . Integrity
Property : Taman Sinar Baru
Double Storey Semi Detached
Selling price: RM 1.8 Mil
Location : Damai Kota Kinabalu
Land area: 5,180 Sq Ft
Build Up Area: 4,553 Sq Ft
Bedroom : 4
Bathroom : 3
Store Room : 1
For more details, please contact:
Shirley Chow | REN 34473
+6*****
www.h*****
www.h*****
www.h*****
www.h*****
HENRY REALTY E(3) 0637
Trust . Ethics . Integrity
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman