Taman Sri Ampang
Taman Sri Ampang, Alor Setar, Kedah
RM 490,000
Boleh dirunding3
BT
2
BM
1,302
kps (tanah)
RM 376
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Double Storey Terrace House For Sale at Taman Sri Ampang Alor Setar
***
0*****
***
FOR SALE
Double Storey Terrace
Location: Taman Sri Ampang, Alor Setar
Freehold
3 Bedrooms
2 Bathrooms
Land Size : 1302.43 sqft
Built Up Size : 20x38 sqft
Car porch 27ft
Selling Price RM 490 K
For More Details , Please Contact
Ms Choong 0*****
Welcome Owner Listing
Buy | Sale | Rent
Residential , Commercial , Industrial and Land
Call or Whatup 0***** (Ms Choong)
FOR SALE
Double Storey Terrace
Location: Taman Sri Ampang, Alor Setar
Freehold
3 Bedrooms
2 Bathrooms
Land Size : 1302.43 sqft
Built Up Size : 20x38 sqft
Car porch 27ft
Selling Price RM 490 K
For More Details , Please Contact
Ms Choong 0*****
Welcome Owner Listing
Buy | Sale | Rent
Residential , Commercial , Industrial and Land
Call or Whatup 0***** (Ms Choong)
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Taman Sri Ampang, Alor Setar dijual pada harga RM 490,000.
Tidak.
Taman Sri Ampang, Alor Setar, Kedah.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,054 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Sri Ampang
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Sekolah Terdekat