Taman Sri Bahtera
Jalan Jalan, Jalan Sekuci, Jalan Payang, Taman Sri Bahtera, Cheras, Kuala Lumpur
RM 738,000
3+1
BT
3
BM
1,650
kps (tanah)
RM 447
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
For Sale: 2 Storey House in Taman Sri Bahtera!
Property Detail:
- Jalan Jalak, Jalan Sekuci, Jalan Payang
- 2 Storey Landed House (Intermediate)
- Build Up: 1,830 sqft
- Land Size: 22 x75ft (1,650 sqft land)
- Gate & Entrance Facing: South East
- 2 Carpark Space
- 3 Bedroom, 3 Bathroom + 1 Store Room
- Freehold
- Asking Price: RM 738,000
- Non Guarded Area
Location Details Nearby:
- Close to Lotus Cheras
- Nearby highways: NPE, Kajang Highway, Kesas Highway
- Nearby amenities: Yulek Kopitiam, Cheras Business Centre
- Within walking distance to the nearest Kopitiam
Kindly contact 0***** (Henry) for more info.
- Jalan Jalak, Jalan Sekuci, Jalan Payang
- 2 Storey Landed House (Intermediate)
- Build Up: 1,830 sqft
- Land Size: 22 x75ft (1,650 sqft land)
- Gate & Entrance Facing: South East
- 2 Carpark Space
- 3 Bedroom, 3 Bathroom + 1 Store Room
- Freehold
- Asking Price: RM 738,000
- Non Guarded Area
Location Details Nearby:
- Close to Lotus Cheras
- Nearby highways: NPE, Kajang Highway, Kesas Highway
- Nearby amenities: Yulek Kopitiam, Cheras Business Centre
- Within walking distance to the nearest Kopitiam
Kindly contact 0***** (Henry) for more info.
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Sri Bahtera, Cheras dijual pada harga RM 738,000.
Tidak.
Jalan Jalan, Jalan Sekuci, Jalan Payang, Taman Sri Bahtera, Cheras, Kuala Lumpur.