Taman Sri Bernam Hutan Melintang Perak
Lorong Bernam 1, Hutan Melintang, Perak
RM 250,000
Lihat ke Tawaran3
BT
3
BM
2,648
kps (tanah)
RM 94.41
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Two Storey Corner Lot Home Taman Sri Bernam Hutan Melintang Perak
Two Storey Corner Lot Home
Taman Sri Bernam Hutan Melintang
Selling Price RM250K Only
Detail:
- Location Hutan Melintang Perak
- Title: Leasehold (53 Years Remaining)
- No Restriction (Non Bumi Lot)
- Land Area: 246 Sqm (2648 Sqft)
- Built Up: 20x30 (1200 Sqft)
- 3 Bedrooms, 3 Bathrooms
- Corner Lot Unit (Not facing others house)
- Selling Below Market Value
Nearby:
- 700 meter from Petronas & Petron Hutan Melintang
- Walking Distance to Shop & Convenient Store
- Access to WCE Highway - 10 Minutes
- 15 Minutes to Teluk Intan
Asking Price: RM250K
Call NOW for Enquiry !!
Contact: 0***** (Muin)
Muinuddin Muhamad [REN25969]
IQI Realty Sdn Bhd [E(1)1584]
Taman Sri Bernam Hutan Melintang
Selling Price RM250K Only
Detail:
- Location Hutan Melintang Perak
- Title: Leasehold (53 Years Remaining)
- No Restriction (Non Bumi Lot)
- Land Area: 246 Sqm (2648 Sqft)
- Built Up: 20x30 (1200 Sqft)
- 3 Bedrooms, 3 Bathrooms
- Corner Lot Unit (Not facing others house)
- Selling Below Market Value
Nearby:
- 700 meter from Petronas & Petron Hutan Melintang
- Walking Distance to Shop & Convenient Store
- Access to WCE Highway - 10 Minutes
- 15 Minutes to Teluk Intan
Asking Price: RM250K
Call NOW for Enquiry !!
Contact: 0***** (Muin)
Muinuddin Muhamad [REN25969]
IQI Realty Sdn Bhd [E(1)1584]
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi