Taman Sri Dagang 3
Banting, Selangor
RM 530,000
4
BT
2
BM
2,760
kps (tanah)
RM 192.03
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Fully Renovated @ 1 Storey Semi-D Taman Sri Dagang 3, Banting
[ FULLY RENOVATED ] 1 Storey Semi-D Taman Sri Dagang 3, Banting
DETAILS:
• Land Size 40x 69 (2760 sqft)
• Build Up Size 1400 sqft
• Malay Rezab
• Leasehold (2115)
• 4 Bedroom
• 2 Bathroom
• Tanah tepi extra 10 kaki
- Fully Renovation & Extended By MPKL
- Kos Renovation RM 100K
ASKING PRICE: RM 530,000 ONLY
For more info / viewing session please contact:
Ahmad Fadlee | 0*****
REN 37959
Renstar Properties International Sdn Bhd
#COA_Akramin
DETAILS:
• Land Size 40x 69 (2760 sqft)
• Build Up Size 1400 sqft
• Malay Rezab
• Leasehold (2115)
• 4 Bedroom
• 2 Bathroom
• Tanah tepi extra 10 kaki
- Fully Renovation & Extended By MPKL
- Kos Renovation RM 100K
ASKING PRICE: RM 530,000 ONLY
For more info / viewing session please contact:
Ahmad Fadlee | 0*****
REN 37959
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Banting, Selangor dijual pada harga RM 530,000.
Tidak.
Banting, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,222 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Banting
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut