Taman Sultan Abdul Halim, Alor Setar
Jalan Belimbing, Taman Sultan Abdul Halim, Alor Setar, Kedah
RM 841,940
Boleh dirunding7,654
kps
RM 110.00
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Residential Land, Bungalow Lot, Taman Sultan Abdul Halim, Alor Setar
FOR SALE - Residential Land, Bungalow Lot
Location: Taman Sultan Abdul Halim, Jalan Belimbing, Kedah
- Freehold
- Land size: 7,654 sqft
- Back facing river
# 3-5 mins to Longwan, Petrol Station, Restaurants, SMK Convent, TSB Mini Mart and more!!
Kindly contact me for more details or viewing thru Whatsapp or call.
REN 81089
Location: Taman Sultan Abdul Halim, Jalan Belimbing, Kedah
- Freehold
- Land size: 7,654 sqft
- Back facing river
REN 81089
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Sultan Abdul Halim, Alor Setar dijual pada harga RM 841,940.
Tidak.
Jalan Belimbing, Taman Sultan Abdul Halim, Alor Setar, Kedah.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,530 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Taman Sultan Abdul Halim
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Tanah Kediaman Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi