Taman Sungai Karang Jaya
lorong sungai karang 22, Taman Sungai Karang Jaya, Sungai Karang, Pahang
RM 350,000
Boleh dirunding3
BT
2
BM
2,982
kps (tanah)
RM 117.37
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
For Sale : Semi-D Conerlot Sg Karang, Kuantan Pahang
FOR SALE–SINGLE STOREY SEMI-D (CORNER LOT) HOUSE
- Lorong Sg Karang Jaya 22, Kuantan
Selling Price: RM350,000
- Land Size: 2982sqft
- No Room: 3
- No Bathroom : 2
Tenure: Freehold
- Closed to SK Sungai Karang, SMK Beserah, Pantai Batu Hitam, Masjid Tengku Panmglima Perang, TMG Mart Batu Hitam, MR DIY, Timurbay Resident & Swiss Garden Resort.
- Accessibility to Kuantan Town (15min), Gebeng (15min), Beserah (5min)
FOR ANY ENQUIRIES OR VIEWING APPOINTMENT,
PLEASE CALL/WHATSAPP:
CALL/WHATSAPP
Mohamad Idham
IQI REALTY
www.h*****
- Lorong Sg Karang Jaya 22, Kuantan
Selling Price: RM350,000
- Land Size: 2982sqft
- No Room: 3
- No Bathroom : 2
Tenure: Freehold
FOR ANY ENQUIRIES OR VIEWING APPOINTMENT,
PLEASE CALL/WHATSAPP:
CALL/WHATSAPP
Mohamad Idham
IQI REALTY
www.h*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Sungai Karang Jaya, Sungai Karang dijual pada harga RM 350,000.
Tidak.
lorong sungai karang 22, Taman Sungai Karang Jaya, Sungai Karang, Pahang.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,467 / bulanan.