Taman Suria Setapak
Taman Suria, Jalan Gombak, Jalan Genting Kelang, Genting Klang, Setapak, Ayer Panas, Taman Setapak, Taman Ibukota, Taman Suria Setapak, Setapak, Kuala Lumpur
RM 1,588,000
Boleh dirunding7
BT
6
BM
3,067
kps (tanah)
RM 517.77
PSF (tanah)
1.2 km (14 mins) from Jalan Langkawi

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
2.5 Storey Semi D 3067sf Taman Suria, Setapak Gombak Open View 7r 4p
Taman Suria, Setapak
2.5 storey Semi D
**Open View
**10 to 15min to UIA, KLCC
>>For Sale RM1.8mil nego
** Now RM1.588mil
>>Please call Amber Ng OI 9***** for viewing. Thank you!
==Details==
- Freehold
- Land size 3067 sq.ft
- Built up 3100 sq.ft approx.
- 7 rooms
- 6 bathrooms
- 1 store room
- 4 parking
- Facing East
- Renovated, plaster ceiling, Kitchen table top & cabinet
- Partial furnished
>>Please call Amber Ng OI 9***** for viewing. Thank you!
2.5 storey Semi D
**Open View
**10 to 15min to UIA, KLCC
>>For Sale RM1.8mil nego
** Now RM1.588mil
>>Please call Amber Ng OI 9***** for viewing. Thank you!
==Details==
- Freehold
- Land size 3067 sq.ft
- Built up 3100 sq.ft approx.
- 7 rooms
- 6 bathrooms
- 1 store room
- 4 parking
- Facing East
- Renovated, plaster ceiling, Kitchen table top & cabinet
- Partial furnished
>>Please call Amber Ng OI 9***** for viewing. Thank you!
Kemudahan
Air conditioner
Cooker hood
Covered car parking
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Suria Setapak, Setapak dijual pada harga RM 1,588,000.