Taman Tasik Semenyih
Taman Tasik Semenyih, Semenyih, Selangor
RM 480,000
5
BT
3
BM
2,432
kps (tanah)
RM 197.37
PSF (tanah)

Gambar
Tentang hartanah ini
Below Market Value 2 Storey Semi D Taman Tasik Semenyih near Surau
Near Surau (300 m)
Below Market Value
Double Storey Semi D at Taman Tasik Semenyih
Asking Price : RM 480,000
Market Value : RM560,000
- Leasehold Bumi Lot (Remaining 75 years)
- Land Area (2,432 sqft)
- 5 bedrooms, 3 bathroom
- Built up area ± 1900 sqft
Nearby :
- Surau An- Nashr (300m)
- Nottingham University (1.7 km)
- Commercial building - Diy, Clinics, TMG and Segi Hypermarket, restaurants and many others (1.7 km).
- Sk Taman Pelangi Semenyih (3.5 km)
- Lotus Semenyih (4.7 km)
- Pekan Semenyih (5.0 km)
Accesibility
- Lekas, Plus, Silk
Contact for details or viewing:
Umi Khalsom/bai
Below Market Value
Double Storey Semi D at Taman Tasik Semenyih
Asking Price : RM 480,000
Market Value : RM560,000
- Leasehold Bumi Lot (Remaining 75 years)
- Land Area (2,432 sqft)
- 5 bedrooms, 3 bathroom
- Built up area ± 1900 sqft
Nearby :
- Surau An- Nashr (300m)
- Nottingham University (1.7 km)
- Sk Taman Pelangi Semenyih (3.5 km)
- Lotus Semenyih (4.7 km)
- Pekan Semenyih (5.0 km)
Accesibility
- Lekas, Plus, Silk
Contact for details or viewing:
Umi Khalsom/bai
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Tasik Semenyih, Semenyih dijual pada harga RM 480,000.
Tidak.
Taman Tasik Semenyih, Semenyih, Selangor.