Taman Titiwangsa

Jalan Satria, Taman Titiwangsa, Kluang, Johor

RM 180,000

Boleh dirunding

BT

3

BT

BM

2

BM

kps (tanah)

770

kps (tanah)

auto-size-o

RM 233.77

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501310013
ruler-o
770 kps luas pelan lantai (14 ft x 55 ft)

Tentang hartanah ini

Double Storey Low Medium Cost Taman Titiwangsa Kluang For Sale

============================================

DETAILS :
-----------------
- Size : 770 sqft (14'x55')
- Bedroom : 3
- Bathroom : 2
- Tenure : Freehold
- Status : Non Bumi

NEARBY AMENITIES :
--------------------
- 5 mins to Klinik Kesihatan Mengkibol
- 5 mins to Kolej Vokasional Kluang
- 6 min to SK Seri Intan
- 15 mins to Hospital Besar Hajah Khalsom
- 15 mins to Gunung Lambak Water Park

ACCESSIBILITY :
---------------------------
- Jalan Kluang -Renggam

==========================
Asking price : RM 180k
============================

Loan & Lawyer can be arrange by Proper Procedure

FOR INQUIRY & VIEWING APPOINTMENT,
PLEASE CALL: Iskandar
Maxxan Realty
REN No : 55823
0*****

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Titiwangsa, Kluang dijual pada harga RM 180,000.
Tidak.
Jalan Satria, Taman Titiwangsa, Kluang, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 764 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi