Taman Tronoh Universiti

Persiaran Putra 7, Tronoh, Perak

RM 269,000

Boleh dirunding

BT

3

BT

BM

2

BM

kps (tanah)

2,153

kps (tanah)

auto-size-o

RM 124.94

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 1 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
document-with-lines-o
Disiapkan pada 2016
calendar-days-o
Pegangan pajakan (86 tahun lagi)
calendar-time-o
Disenaraikan pada 20 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501366510

Tentang hartanah ini

End Lot 1-Storey Terrace House with Extra Land Near Bandar Universiti

FOR SALE : END LOT SINGLE STOREY TERRACE HOUSE, TAMAN TRONOH UNIVERSITI, TRONOH PERAK

Summary
========
● Type: Endlot 1-Storey house with extra land
● Tenure: Leasehold until Mac 2112
● Bumi Lot
● Individual Title
● Land size: 200sqm (2,153 sq.ft)
● Side land 9ft extra approx.
● BU area: 857 sq.ft
● Land area: 20ft x 75ft
● 3 Bedrooms
● 2 Bathrooms
● Basic unit

Amenities Nearby
==============
– Surau Nurul Huda Tmn Tasek Putra
– Restaurants / Mini Mart / 99 Speedmart
– 5-6 min drive to Sek. Keb. Seri Tronoh & Sek. Menengah Keb. Tronoh
– Balai Polis Tronoh / Klinik Kesihatan Tronoh
– Pasar Tronoh / Eco-Shop / SEGI Fresh / MR.DIY / Workshop etc.
– 5 min drive to Masjid Ar Rahmaniah Baharu Tronoh / Masjid An-Nur (UTP)
– 7 min drive to Akademi Pembangunan Belia Malaysia (APBM Tronoh)
– 10 min drive to Akademi Bomba & Penyelamat Malaysia Wilayah Utara Tronoh
– 5 min drive to Universiti Teknologi Petronas
– Petrol Pump Shell Tronoh / Petron Tronoh / Petronas UTP
– 6 min drive to Lotus’s Seri Iskandar
– Seri Iskandar Bus Station
– Pasaraya Econsave / Billion Shopping Centre
– 9 min drive to Hospital Seri Iskandar
– Klinik Kesihatan Seri Iskandar
– 10 min drive to Tasik Iskandar and Pusat Pentadbiran Kerajaan (Perak Tengah)
– 11 min drive to Universiti Teknologi MARA

Accessibility
==========
– Ipoh - Lumut Highway
– Jln Tronoh / Jln Bota Lama
– Jln Kampung Bali
– 20 mins to Batu Gajah
– 35 mins to IPOH
– PLUS Highway exit Simpang Pulai or Gopeng
– PLUS Highway exit Tapah - Temoh - Kampar

=============================
ASKING PRICE : RM269,000 NEGO!
=============================

For more info or viewing appointment, kindly please contact me at :-

EN AJWAD
Hp no: 0***** (Call/SMS/WhatsApp)
Hp no: 0***** (Call/SMS/WhatsApp)