Taman Universiti Bangi
Taman Universiti Bangi, Kajang, Selangor
RM 600,000
8,008
kps
RM 74.93
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Taman Universiti Bangi Kajang Selangor Tanah Lot Banglo Untuk Dijual
WTS / FOR SALE
Tanah Lot Banglo
Taman Universiti, Bangi - Kajang Selangor
Jln Desa 4
#nocoa #coa_Asila Roslan #concierge
=======================
Asking Price: RM600,000 (Nego)
=======================
Details:
- Freehold
- Land Area : 8008sqft (744m²)
- Flat land, Infra ready
- Individual title
Amenities:
- 1 km to Sekolah Al Amin Bangi
- 1 km to UKM Komuter Station
- 500 m to Institut KWSP/ GMI
- 2 km to UKM/ Hentian Kajang
- 3 km to ILKAP/ NIOSH
- 4 km to Akademi Percukaian Malaysia LHDNM
- 10 minutes drive to Bandar Baru Bangi
Accessibilities :
- PLUS Highway
- SILK Highway
- LEKAS Highway
Interested please contact:
Aizat | REN68795
013.585.1088
Landsworth Properties
coa_Asila Roslan
Tanah Lot Banglo
Taman Universiti, Bangi - Kajang Selangor
Jln Desa 4
#nocoa #coa_Asila Roslan #concierge
=======================
Asking Price: RM600,000 (Nego)
=======================
Details:
- Freehold
- Land Area : 8008sqft (744m²)
- Flat land, Infra ready
- Individual title
Amenities:
- 1 km to Sekolah Al Amin Bangi
- 1 km to UKM Komuter Station
- 500 m to Institut KWSP/ GMI
- 2 km to UKM/ Hentian Kajang
- 3 km to ILKAP/ NIOSH
- 4 km to Akademi Percukaian Malaysia LHDNM
- 10 minutes drive to Bandar Baru Bangi
Accessibilities :
- PLUS Highway
- SILK Highway
- LEKAS Highway
Interested please contact:
Aizat | REN68795
013.585.1088
Landsworth Properties
coa_Asila Roslan
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman