Taman Universiti

Taman Universiti, Skudai, Johor

RM 318,000

Boleh dirunding

BT

2

BT

BM

1

BM

kps (tanah)

940

kps (tanah)

auto-size-o

RM 338.30

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 1 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 18 Apr 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501026419
ruler-o
940 kps luas pelan lantai (20 ft x 47 ft)

Tentang hartanah ini

Tmn University @ Single Storey Lowcost for Sale

*Tmn University Single Storey Lowcost*
ஒரு மாடி குறைந்த விலை மொட்டை மாடி வீடு வாங்கத் தகுந்தது, மேலும் நீங்கள் முழுக் கடனையும் பெறலாம்

Jalan Kejayaan 28
Tmn University

For Sale

Type : Single Storey Lowcost
Land Size : 20'x47'(940sqft)
Bedroom : 2
Bathroom : 1
Freehold
Non Bumi
Facing 东南
Original unit

Selling price : RM 318k
Bank value : RM 430k

Remark:
-Tenanted (no tenancy agreement)

WhatsApp EvEn
www.w*****

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Universiti, Skudai dijual pada harga RM 318,000.
Tidak.
Taman Universiti, Skudai, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,349 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi