Tamu Hill Park
Batang Kali, Selangor
RM 380,000
Lihat ke Tawaran3
BT
3
BM
1,300
kps (tanah)
RM 292.31
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Double Storey Intermediate Tamu Hill Park Batang Kali Extended Kitchen
FOR SALE / WTS
*Extended Kitchen
Double Storey Intermediate
Tamu Hill Park, Batang Kali
DETAILS
-Freehold Bumi lot
-Build up: 1300 sqft
-Terrace 2 storey intermediate
-3 Bedroom / 3 Bathroom
-Condition : Extended Kitchen, Build-in countertop kitchen, plaster ceiling,
NEARBY:
-Econsave, Eco-shop, Petronas Batang Kali
-SMK Syed Mashor
Accessibility:
• KTM Batang Kali
• ETS (Gemas-Padang Besar)
ASKING PRICE: RM380K
Aziz Abdullah
REN 82281
0*****
*Extended Kitchen
Double Storey Intermediate
Tamu Hill Park, Batang Kali
DETAILS
-Freehold Bumi lot
-Build up: 1300 sqft
-Terrace 2 storey intermediate
-3 Bedroom / 3 Bathroom
NEARBY:
-Econsave, Eco-shop, Petronas Batang Kali
-SMK Syed Mashor
Accessibility:
• KTM Batang Kali
• ETS (Gemas-Padang Besar)
ASKING PRICE: RM380K
Aziz Abdullah
REN 82281
0*****
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Batang Kali, Selangor dijual pada harga RM 380,000.
Tidak.
Batang Kali, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,593 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Batang Kali
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual