Teck Guan Villa
Lido, Kota Kinabalu, Sabah
RM 1,298,000
6
BT
7
BM
3,005
kps (tanah)
RM 431.95
PSF (tanah)

Gambar
Tentang hartanah ini
Teck Guan Villa Lido Double Storey Semi D For Sale
TECK GUAN VILLA | SEMI D - DOUBLE STOREY | LIDO | LINTAS | KK | PENAMPANG
Land area 3005 sq ft
Built up area 2000sq ft
6 Bedroom, 7 Bathroom
New refurbished and touch up
Extended rear section
Car poach can fit 3-4 cars
Vacant unit
Walking distance to Lido Market.
Ideal for big family, room rental investment, home office, Airbnb homestay.
Selling Price : Rm1,298,000
For viewing please contact :
Ms. Zoey Liau | REN 50091
0*****
IQI REALTY SDN BHD
Land area 3005 sq ft
Built up area 2000sq ft
6 Bedroom, 7 Bathroom
New refurbished and touch up
Extended rear section
Car poach can fit 3-4 cars
Vacant unit
Walking distance to Lido Market.
Selling Price : Rm1,298,000
For viewing please contact :
Ms. Zoey Liau | REN 50091
0*****
IQI REALTY SDN BHD
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kota Kinabalu, Sabah dijual pada harga RM 1,298,000.
Tidak.
Lido, Kota Kinabalu, Sabah.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 5,443 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kota Kinabalu
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Berkembar Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi