Teega Office Puteri Habour
Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor
RM 1,350,000
1
BM
2,500
kps
RM 540
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Teega Office Puteri Habour Iskandar Puteri Medini Rts Ciq Edl Tuas
For Sale
Teega Office Puteri Habour
2500 Sqft
Seaview unit
Selling Price RM 1.35M
Please call +6***** for viewing
Teega Office Puteri Habour
2500 Sqft
Seaview unit
Selling Price RM 1.35M
Please call +6***** for viewing
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor dijual pada harga RM 1,350,000.
Tidak.
Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 5,800 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Iskandar Puteri (Nusajaya)
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kedai / Pejabat Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi