Telok Panglima Garang | 1.5 Storey Link Factory For Sale (ROI 4.5%)
Jalan Koko, Telok Panglima Garang, Selangor
RM 1,700,000
Boleh dirunding4
BM
3,510
kps (lantai)
RM 484
PSF (lantai)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Telok Panglima Garang 1.5 Storey Link Factory For Sale (ROI 4.5%)
Asking Price : RM1.7 Million
Jalan Koko , Kawasan Perusahaan Telok Mengkuang
1.5 Storey Link Factory
Size : 26’ x 90’
Built Up : Approx. 3,510 sqft
ROI : Approx. 4.5%
Power Supply : 100 AMP
Floor Loading : 1 Ton / m²
Motorized Roller Shutter
Good Industrial Location
Tenanted Investment
Rental : RM6,500 / Month
Tenancy Until : Sept 2027
Suitable for warehouse, workshop & SME operations
Good investment with immediate rental income
Contact Lucas for more details / viewing
Asking Price : RM1.7 Million
Jalan Koko , Kawasan Perusahaan Telok Mengkuang
1.5 Storey Link Factory
Size : 26’ x 90’
Built Up : Approx. 3,510 sqft
ROI : Approx. 4.5%
Power Supply : 100 AMP
Floor Loading : 1 Ton / m²
Motorized Roller Shutter
Good Industrial Location
Tenanted Investment
Rental : RM6,500 / Month
Tenancy Until : Sept 2027
Suitable for warehouse, workshop & SME operations
Good investment with immediate rental income
Contact Lucas for more details / viewing
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Telok Panglima Garang, Selangor dijual pada harga RM 1,700,000.
Tidak.
Jalan Koko, Telok Panglima Garang, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 7,304 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Telok Panglima Garang
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kilang Untuk Dijual
Sekolah Terdekat
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi