Telok Panglima Garang

Telok Panglima Garang, Selangor

RM 25,000,000

BM

0

BM

kps (lantai)

50,407

kps (lantai)

auto-size-o

RM 495.96

PSF (lantai)

Butiran hartanah

home-open-o
Gudang untuk dijual
renovated-o
Dipasang sebahagian
document-with-lines-o
Disiapkan pada 2023
calendar-days-o
Pegangan pajakan
calendar-time-o
Disenaraikan pada 5 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501265767

Tentang hartanah ini

Wif Cf 2.11 Acres 1000 Amp Sijangkang Utama Telok Panglima Garang

Taman Industri Sijangkang Utama Telok Panglima Garang
Detached Factory With Office
Land Area 2.1157 Acres
Total Build Up 50407 sf
Office 5145 sf
Factory 45262 sf
Ceiling Height 40 ft
Floor Loading 4 ton/sqm
Power Supply 1000 amp
Light Industrial
CF Ready
With Automatic Sprinkler System
8 Nos MS Sliding door
Rent RM 85691.90 (RM 1.7psf)
Sale RM 25,000,000
For more information & viewing:
Alex Lee 010.2966.788
www.w***** (Alex Lee REN33753)
www.w***** (Alex Lee REN33753)
www.h*****
-Factory Land Hub: Your One-Stop Solution for Assisting Purchasers and Vendors [Including Bankers and Lawyers]
Group Leader Alex Lee REN33753
ESPRIT ESTATE AGENT SDN BHD (1036697-P)
AGENT WANTED
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Telok Panglima Garang, Selangor dijual pada harga RM 25,000,000.
Tidak.
Telok Panglima Garang, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 107,418 / bulanan.
Tarikh siap adalah pada 2023.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi