Telok Panglima Garang

Telok Panglima Garang, Jenjarom, Selangor

RM 17,000,000

ekar

3.33

ekar

auto-size-o

RM 117

PSF

Butiran hartanah

home-open-o
Tanah Perindustrian untuk dijual
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 9 Apr 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501076587
asterisk-o
3 ekar luas tanah
auto-size-o
RM 117.20 PSF (tanah)

Tentang hartanah ini

Freehold industrial rectangle land adjacent to highway in mature area

WTS – LAND FOR SALE (Prime Industrial Property) Near Port Klang / Jenjarom

Land Size: 3.33 acres (13,468 m²) Freehold Light Industrial (Converted)

Strategic Location: 22 km to Port Klang 7 km to Jenjarom Facing Highway Near SKVE Highway

Road access Rectangle shape Surrounded by factories & residential

RM17 million (Negotiable) Bank value is higher than asking price so can try low down payment.
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Telok Panglima Garang, Jenjarom dijual pada harga RM 17,000,000.
Tidak.
Telok Panglima Garang, Jenjarom, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 73,044 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi