Teluk Intan
Jalan Maharajalela, Teluk Intan, Perak
RM 4,143,550
Boleh dirunding82,871
kps
RM 50.00
PSF

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Rare industrial zoning lot with main road visibility!
Teluk Intan (安顺) Land With Main Road Visibility
- Freehold
- 82,871sf
- Situated along a bustling main road
- Rectangular Shape
- Agricultural Status, Zoning Industry
- Asking RM50psf (open to negotiation)
Kent, 0***** , Big Plus Properties Sdn Bhd, REN06899
- Freehold
- 82,871sf
- Situated along a bustling main road
- Rectangular Shape
- Agricultural Status, Zoning Industry
- Asking RM50psf (open to negotiation)
Kent, 0***** , Big Plus Properties Sdn Bhd, REN06899
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Teluk Intan, Perak dijual pada harga RM 4,143,550.
Tidak.
Jalan Maharajalela, Teluk Intan, Perak.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 17,803 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Teluk Intan
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Tanah Pertanian Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi