Tierra Residences 3.5 storey Bayan Lepas
Kampung Masjid, Bayan Lepas, Penang
RM 1,290,000
Boleh dirunding5
BT
4
BM
2,051
kps (tanah)
RM 628.96
PSF (tanah)

Gambar
Tentang hartanah ini
Tierra Residences 3.5 storey terrace Extra land behind rare unit
𝐓𝐢𝐞𝐫𝐫𝐚 𝐑𝐞𝐬𝐢𝐝𝐞𝐧𝐜𝐞𝐬 @ 𝐁𝐚𝐲𝐚𝐧 𝐋𝐞𝐩𝐚𝐬
3.5 storey terrace
Key on hand
Newly house
Asking 1.29mil
Big land size extra land
Land size 2051sqft
big land!
Viewing
013.eight 63 . Eight168
Gated & Guarded with 24/7 Security
20' x 102' Terrace House
Land 2051sqft
BU : 2964 sqft
Ceiling Height 11-12 Ft
5 Room 4 Bathroom
Freehold & Residential Title
65 units of freehold 3-storey gated and guarded terrace.
3.5 storey terrace
Key on hand
Newly house
Asking 1.29mil
Big land size extra land
Land size 2051sqft
big land!
Viewing
013.eight 63 . Eight168
Gated & Guarded with 24/7 Security
20' x 102' Terrace House
Land 2051sqft
BU : 2964 sqft
Ceiling Height 11-12 Ft
5 Room 4 Bathroom
Freehold & Residential Title
65 units of freehold 3-storey gated and guarded terrace.
Kemudahan
Balkoni
Covered car parking
Security guard
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Kampung Masjid, Bayan Lepas dijual pada harga RM 1,290,000.
Tidak.
Kampung Masjid, Bayan Lepas, Penang.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 5,409 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Kampung Masjid
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 3.5 Tingkat Untuk Dijual
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi