š„UPCOMING PRIME PJCC PETALING JAYAš„
SS2 SS 2 Damansara Utama Uptown SS21 SS 21 Old Town SS13 SS 13 SS14 SS 14 SS 20 SS20 SS 21 SS21 Petaling Utama Taman Medan Taman Sea SS23 SS 23 PJU Kota Damansara TTDI Taman Tun PJS 8 PJS8 Dataran Sunway Mentari PJS 11 PJS11 Kelana Jaya SS15 SS 15, Pjs 5, Petaling Jaya, Selangor
RM 2,000,000
0
BM
4,450
kps
RM 449
PSF
1.3 km (16 mins) from Seri Setia

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Shop For Sale In Selangor, Petaling Jaya, Pjs 5 - 4450 sqft
Disclaimer: Advertised photo just for refences, not the actual unit
pc:12526*733
3 Storey Intermediate Shoplot For Sale
Location: PJS 5
Leasehold. Year 2109
Land Size:: 1550 sqft approx
BU Size: 4,450 sqft
High growth Malay-centric residential areas with multiple new development projects, near iBis Hotel
Asking Price: RM 2,000,000
pc:12526*733
3 Storey Intermediate Shoplot For Sale
Location: PJS 5
Leasehold. Year 2109
Land Size:: 1550 sqft approx
BU Size: 4,450 sqft
Asking Price: RM 2,000,000
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Pjs 5, Petaling Jaya dijual pada harga RM 2,000,000.
Tidak.
SS2 SS 2 Damansara Utama Uptown SS21 SS 21 Old Town SS13 SS 13 SS14 SS 14 SS 20 SS20 SS 21 SS21 Petaling Utama Taman Medan Taman Sea SS23 SS 23 PJU Kota Damansara TTDI Taman Tun PJS 8 PJS8 Dataran Sunway Mentari PJS 11 PJS11 Kelana Jaya SS15 SS 15, Pjs 5, Petaling Jaya, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 8,593 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Pjs 5
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kedai Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat