USJ 20
Jalan USJ 20, Usj 20, Subang Jaya, Selangor
RM 850,000
Boleh dirunding4
BT
3
BM
1,650
kps (tanah)
RM 515.15
PSF (tanah)
970 m (12 mins) from USJ21

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Secure Gated Community, Spacious Design, USJ 20, Subang Jaya
>> SECURE GATED COMMUNITY
>> SPACIOUS DESIGN
============
2.0-Sty House (Middle)
@ USJ 20, Subang Jaya
[FOR SALE]
============
DETAILS:
- FREEHOLD
- NON BUMI
- SECURE GATED COMMUNITY
- LA: 22 x 75 sqft
- TOTAL Land: 1650 sqft
- BU: 2300 sqft
- 4 Rooms
- 3 Baths
- 2 Carparks
FEATURES:
∇ Secure Gated Community
∇ Spacious Design
∇ Split level
=============
Please contact
Nobeille Chung
0*****
REN27124
Nobeille Chung for viewing
ϕ WE'RE TRUSTED AGENT
ϕ MANY YEARS OF EXPERIENCE
Find our listings in:
www.h*****
@1383
>> SPACIOUS DESIGN
============
2.0-Sty House (Middle)
@ USJ 20, Subang Jaya
[FOR SALE]
============
DETAILS:
- FREEHOLD
- NON BUMI
- SECURE GATED COMMUNITY
- LA: 22 x 75 sqft
- TOTAL Land: 1650 sqft
- BU: 2300 sqft
- 4 Rooms
- 3 Baths
- 2 Carparks
FEATURES:
∇ Secure Gated Community
∇ Spacious Design
∇ Split level
=============
Please contact
Nobeille Chung
0*****
REN27124
Nobeille Chung for viewing
ϕ WE'RE TRUSTED AGENT
ϕ MANY YEARS OF EXPERIENCE
Find our listings in:
www.h*****
@1383
Kemudahan
Security guard
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Usj 20, Subang Jaya dijual pada harga RM 850,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Jalan USJ 20, Usj 20, Subang Jaya, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,564 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Usj 20