Villa Bestari
Villa Bestari, Gombak, Selangor
RM 1,500,000
5
BT
5
BM
8,000
kps (tanah)
RM 187.50
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Renovated Sebelah Surau & Pintu 3 Uiam
#CoaListing
RENOVATED Bungalow 1.5 Storey Villa Bistari , Gombak
.
SEBELAH PINTU 3 UIAM!!
.
BANGLO SEBELAH SURAU!! SAIZ 8,000 SQFT !!
.
=========================
ASKING PRICE RM 1,500,000 Only!!
=========================
.
Details:
-Freehold Malay Reserved
-Bungalow 1.5 Storey (CF Ready)
-Individual title
-Land Size : 8,000 SQFT
-Built Up Area : 5,000 SQFT
-5+ 1 Bedrooms & 5 Bathrooms
-Kitchen Cabinet
-Built in Wardbrobe
-Parking up to 8 cars
-Sebelah Surau
.
AZLI
REN 33677
012.3800960
AFZ Realty Sdn Bhd E(1) 0094
RENOVATED Bungalow 1.5 Storey Villa Bistari , Gombak
.
SEBELAH PINTU 3 UIAM!!
.
BANGLO SEBELAH SURAU!! SAIZ 8,000 SQFT !!
.
=========================
ASKING PRICE RM 1,500,000 Only!!
=========================
.
Details:
-Freehold Malay Reserved
-Bungalow 1.5 Storey (CF Ready)
-Individual title
-Land Size : 8,000 SQFT
-Built Up Area : 5,000 SQFT
-5+ 1 Bedrooms & 5 Bathrooms
-Kitchen Cabinet
-Built in Wardbrobe
-Parking up to 8 cars
-Sebelah Surau
.
AZLI
REN 33677
012.3800960
AFZ Realty Sdn Bhd E(1) 0094
Kemudahan
Diubahsuai
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Villa Bestari, Gombak dijual pada harga RM 1,500,000.
Tidak.
Villa Bestari, Gombak, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 6,290 / bulanan.