Vista Hill, Bandar Mahkota Cheras
Jalan Mahkota, Bandar Mahkota Cheras, Cheras, Selangor
RM 1,318,000
6
BT
6
BM
3,040
kps (tanah)
RM 433.55
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Fully Extended 3 Storey Semi-D @ Vista Hill, Bandar Mahkota Cheras
Sale: RM 1,318,000
Details of Taman Vista Hill, Bandar Mahkota Cheras:
• Land size: 38 x 80 (3,040 sqft)
• Built up: 4,827 sqft
• Bedroom: 6
• Bathroom: 6
• Living Room: 2
• Carpark: 2
• Tenure: Leasehold until 2113
• Gated & Guarded
Amenities of Taman Vista Hill, Bandar Mahkota Cheras:
• Nearby Sequoia International School, SMK Bandar Baru Sg Long
• Nearby MRT Batu 11 Cheras
• Nearby BMC Mall
Accessibilities of Taman Vista Hill, Bandar Mahkota Cheras:
• CKE, SILK, EKVE Highway
Kindly Contact Connie Wong @ 016*997*1071 for viewing
Details of Taman Vista Hill, Bandar Mahkota Cheras:
• Land size: 38 x 80 (3,040 sqft)
• Built up: 4,827 sqft
• Bedroom: 6
• Bathroom: 6
• Living Room: 2
• Carpark: 2
• Tenure: Leasehold until 2113
• Gated & Guarded
Amenities of Taman Vista Hill, Bandar Mahkota Cheras:
• Nearby MRT Batu 11 Cheras
• Nearby BMC Mall
Accessibilities of Taman Vista Hill, Bandar Mahkota Cheras:
• CKE, SILK, EKVE Highway
Kindly Contact Connie Wong @ 016*997*1071 for viewing
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Bandar Mahkota Cheras, Cheras dijual pada harga RM 1,318,000.
Tidak.
Jalan Mahkota, Bandar Mahkota Cheras, Cheras, Selangor.