Wisma YNH @ Kiara 163
Jalan Kiara, Mont Kiara, Kuala Lumpur
RM 768,000
Lihat ke Tawaran0
BM
768
kps
RM 1,000
PSF
130 m (2 mins) from Sri Hartamas

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Office for sale
Wisma YNH Kiara 163
Office lot for sale
- 768sf
- Corner lot
- Tenanted
- Good for investment or own use
Please contact Sean Seng for viewing arrangement
Office lot for sale
- 768sf
- Corner lot
- Tenanted
- Good for investment or own use
Please contact Sean Seng for viewing arrangement
Kemudahan
Akses 24 jam
Covered car parking
Security guard
Kemudahan bersama
Parkir
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Wisma YNH @ Kiara 163
Soalan Lazim
Seunit di Mont Kiara, Kuala Lumpur dijual pada harga RM 768,000.
Tidak.
Jalan Kiara, Mont Kiara, Kuala Lumpur.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,299 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Mont Kiara
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Pejabat Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat