Worth-2.5 sty renovated terrace-island glades greenlane near jelutong
Island Glades, Jelutong, Penang
RM 965,000
Lihat ke Tawaran4
BT
3
BM
1,500
kps (tanah)
RM 643.33
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Worth-2 Sty renovated terrace-island glades greenlane near jelutong
Location : Tmn Island Glades Greenlane
- Split Down Level
- 2 Storey Terrace
- Land Area 1500 q.ft ; Built Up 2000 q.ft
- 4 bedrooms ; 3 bathrooms
- Well Maintained Condition
-Accesible to Queensbay, Tmn Lip Sin, Sg Nibong, First Bridge
-Nearby School (S.M.J.K Chung Hwa) & Hospital (Lam Wan Ee)
- Currently asking RM965K
Previously with 7 years’ experience in mortgage banking line & now expand to property line拥有长达7年银行经验 &现在扩展property line.
Different units available on hand/ 多种单位选.
For more info, kindly contact Chiu Yan (Qyan) 016/459/4341
- Split Down Level
- 2 Storey Terrace
- Land Area 1500 q.ft ; Built Up 2000 q.ft
- 4 bedrooms ; 3 bathrooms
- Well Maintained Condition
-Nearby School (S.M.J.K Chung Hwa) & Hospital (Lam Wan Ee)
- Currently asking RM965K
Different units available on hand/ 多种单位选.
For more info, kindly contact Chiu Yan (Qyan) 016/459/4341
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Island Glades, Jelutong dijual pada harga RM 965,000.
Tidak.
Island Glades, Jelutong, Penang.