Kondominium
Menara Mutiara

Gambar

Paparan Peta
Butiran hartanah
Senarai Perumahan
Harga jualan bermula daripada
RM 320,000Harga sewaan bermula daripada
RM 1,500Maklumat bangunan
| Bangunan | # Tingkat | # Unit |
|---|---|---|
Building @ Jalan 11 Off Jalan 1, Taman TAR 68000 | 8 | N/A |
Ulasan pelanggan
Berdasarkan daripada 0 ulasan
Soalan Lazim
Harga jualan di Menara Mutiara bermula daripada RM 320,000.
Julat KPS bagi Menara Mutiara sekarang bermula daripada RM 277.
Harga sewaan di Menara Mutiara bermula daripada RM 1,500.
Menara Mutiara terdapat 8 tingkat.
Menara Mutiara terletak di Jalan 11, Off Jalan 1, Selangor.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Ampang Jaya
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kondominium untuk Dijual
Pengangkutan Awam Terdekat
Senarai Perumahan
Harga jualan bermula daripada
RM 320,000Harga sewaan bermula daripada
RM 1,500Senarai Perumahan

