Pangsapuri

Pangsapuri Nilam

Jalan 18/38A, Off Jalan Segamat, 51200, Kuala Lumpur


Butiran hartanah

buildings-o

Pangsapuri

calendar-time-o

Pegangan: Pegangan Bebas

lift-o

11 tingkat

dollar-o

RM 268 - 373 PSF

Senarai Perumahan

Harga jualan bermula daripada

RM 248,000

Harga sewaan bermula daripada

RM 1,200


Kemudahan bersama

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

playground-o

Taman permainan

parking-o

Tempat letak kereta berbumbung


Maklumat bangunan

Bangunan# Tingkat# Unit
Building @ Jalan 18/38A, Taman Sri Sinar 52100
11
N/A





Ulasan pelanggan

0.0 daripada 5

Berdasarkan daripada 0 ulasan



Soalan Lazim

Harga jualan di Pangsapuri Nilam bermula daripada RM 248,000.
Julat KPS bagi Pangsapuri Nilam sekarang bermula daripada RM 268.
Harga sewaan di Pangsapuri Nilam bermula daripada RM 1,200.
Pangsapuri Nilam terdapat 11 tingkat.
Pangsapuri Nilam terletak di Jalan 18/38A, Off Jalan Segamat, Kuala Lumpur.
Senarai Perumahan

Harga jualan bermula daripada

RM 248,000

Harga sewaan bermula daripada

RM 1,200
Senarai Perumahan