1900sqft Farlim Business Centre

Farlim Medan Angsana Air Itam, Bandar Baru Air Itam, Ayer Itam, Penang

RM 1,500 /bulan

BM

1

BM

kps

1,900

calendar-time-o
Disenaraikan pada 24 Mac 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 500955416
ruler-o
1,900 kps luas pelan lantai
auto-size-o
RM 0.79 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

Farlim Business Centre 1900sqft

* Build up 1900 sqft / 方尺
* Commercial Use / 商业用途
* Near 7-11 & Restaurant / 靠近7-11及餐厅
* Suitable for Retail / 适合门面生意
* Many units available on hand / 多重选择

Your one stop Property Service - Access to most of the Market Property
一站式服务让你无忧虑 - 拥有市场上大多数的房地产让你选择

Your Ideal home is our Responsibility
Professional Property Negotiator
Kindly Contact : RONALD KEE WEI LAM
Phone Number : 0*****

你的理想家园是我们的责任
房地产业中介
GIC GROUP
请联络 :紀偉嵐 
电话号码 : 0*****
致电 / Whatapps / 微信
谢谢
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Bandar Baru Air Itam, Ayer Itam ialah RM 1,500 /bulan.
Tidak.
Farlim Medan Angsana Air Itam, Bandar Baru Air Itam, Ayer Itam, Penang.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.