Ara Residences

Taman Puchong Perdana, Puchong, Selangor

RM 377,000

BT

3

BT

BM

2

BM

kps

750

kps

auto-size-o

RM 502.67

PSF

Butiran hartanah

home-open-o
Servis Apartment untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
document-with-lines-o
Disiapkan pada 2027
calendar-days-o
Pegangan pajakan
calendar-time-o
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501338432

Tentang hartanah ini

Ara Residence in Puchong

Generous & Opulent Living in Puchong

Fully Residential Title
A true residential project — devoid of commercial elements.

Low-Density Living
Just 1,405 exclusive units within 2 residential towers.

Privacy & Comfort
Only 8–18 units per floor for enhanced tranquility.

Thoughtfully Designed Layouts :
Type A – 750 sqft | 3 Bedrooms | 2 Bathrooms | 2 Car Parks
Price From RM377k+

Type B – 900 sqft | 3 Bedrooms | 2 Bathrooms | 2–3 Car Parks
Price From RM460k+

Type C – 1,053 sqft | 4 Bedrooms | 3 Bathrooms | 3–4 Car Parks
Price From RM530k+

[All units come with Balcony & Yard]

Experience modern comfort, spacious designs, and a peaceful lifestyle amidst convenience and accessibility.

Photos shown are for illustration purposes only.

Contact us today to schedule your viewing appointment!

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

Ara Residences

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Puchong Perdana, Puchong dijual pada harga RM 377,000.
Tidak.
Taman Puchong Perdana, Puchong, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 1,580 / bulanan.
Tarikh siap adalah pada 2027.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi