Austin Crest
Jalan jaya Putra, Taman Setia Indah, Austin Crest, Johor Bahru, Johor
RM 7,000 /bulan
Boleh dirunding2
BM
4,950
kps

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Rental Shop Available at Austin Crest, Jalan Jaya Putra, Malaysia
𝗔𝘂𝘀𝘁𝗶𝗻 𝗖𝗿𝗲𝘀𝘁 店铺 𝗘𝗺𝗲𝗿𝗮𝗹𝗱 𝗕𝘂𝘀𝗶𝗻𝗲𝘀𝘀 𝗣𝗮𝗿𝗸 3
#AustinCrest
[ For Rent ]
2. *Location*: Emerald Business Park @ Austin Crest { 𝑷𝒉𝒂𝒔𝒆 3 }
3. *Type of Property*: 3 Storey Shoplot
4. *Title Type*: Freehold
5. *Unit Type* : Intermediate lot
6. *Size*: 22x75 sqft
7. *Built Up* : 4950 sqft
7. *Facing* : Facing Lake
8. *Condition*: Brand new
9. *Available Period* : Vacant
10. *Rental Price*: RM 7,000 ground floor
#AustinCrest
[ For Rent ]
2. *Location*: Emerald Business Park @ Austin Crest { 𝑷𝒉𝒂𝒔𝒆 3 }
3. *Type of Property*: 3 Storey Shoplot
4. *Title Type*: Freehold
5. *Unit Type* : Intermediate lot
6. *Size*: 22x75 sqft
7. *Built Up* : 4950 sqft
7. *Facing* : Facing Lake
8. *Condition*: Brand new
9. *Available Period* : Vacant
10. *Rental Price*: RM 7,000 ground floor
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Austin Crest, Johor Bahru ialah RM 7,000 /bulan.
Tidak.
Jalan jaya Putra, Taman Setia Indah, Austin Crest, Johor Bahru, Johor.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Austin Crest
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Kedai untuk Disewa
Sekolah Terdekat








