Austin

Setia Indah / Austin / Seri Austin / Austin Duta / Seri Austin Hill / Dato Onn / Perjiranan / Crest / Jaya Putra, Austin, Johor Bahru, Johor

RM 482,000

Boleh dirunding

BT

3

BT

BM

2

BM

kps (tanah)

1,080

kps (tanah)

auto-size-o

RM 446.30

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 17 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501347490
ruler-o
1,200 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Renovated Double Storey Terrace Fully Extended 18x60 Setia Indah

𝐅𝐎𝐑 𝐒𝐀𝐋𝐄

Fully Extended ! !

Jalan Setia 4/xx @ Setia Indah

Double Storey Terrace House
Medium Cost
- Landsize: 18 x 60 = 1080 sq ft
- ⁠Build Up: 1,200 sq ft
- 3 Bedroom & 2 Bathroom
- Intermediate
- ⁠Leasehold till 2115
- Partially Renovated
- Partially Furnished
- Facing South West

Selling Price : RM482 K Nego

Booking Fee is 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗬 𝗥𝗘𝗙𝗨𝗡𝗗 if loan is rejected

想了解更多或预约,请联系我:
Welcome Contact :
016 - 7048.538

𝗟𝗶𝗸𝗲/𝗙𝗼𝗹𝗹𝗼𝘄 :
Fᴀᴄᴇʙᴏᴏᴋ Pᴀɢᴇ

Now In Johor 我在柔佛

Z Johor Property

Seeking a professional team for property sales, ensuring fast and efficient transactions.

1000+ professional agents providing fast and comprehensive real estate services.

Free bank valuations, efficient legal services, and solutions to loan issues.

REF - W26/0517 LEA

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Austin, Johor Bahru dijual pada harga RM 482,000.
Tidak.
Setia Indah / Austin / Seri Austin / Austin Duta / Seri Austin Hill / Dato Onn / Perjiranan / Crest / Jaya Putra, Austin, Johor Bahru, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,021 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi