Bandar Baru Bangi Seksyen 2

Jalan 2/1, Seksyen 2, Bandar Baru Bangi, Selangor

RM 149,000

Boleh dirunding

BT

2

BT

BM

1

BM

kps

614

kps

auto-size-o

RM 242.67

PSF

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Flat untuk dijual
furnished-o
Tanpa perabot
calendar-days-o
Pegangan pajakan (69 tahun lagi)
calendar-time-o
Disenaraikan pada 23 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501395580
ruler-o
614 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

For Sale: Flat Pkns Seksyen 2 Bandar Baru Bangi, Murah! Level 1 Only

TINGKAT 1 Flat Kos Rendah PKNS Seksyen 2, Bandar Baru Bangi UNTUK DIJUAL!

Summary
========
● LOW COST - Walk-up Flat
● Level 1 only!
● 2 Bedrooms / 1 Bathroom
● Built-up Size : 614 sq.ft
● Leasehold (Bumi Lot) until Mac 2095
● Strata Title Granted
● Basic unit
● Open Car Park
● Recreational area, Playground
● Currently tenanted RM500/month

Amenities Nearby
==============
– Walking distance to Surau Al-Ehsan
– SK Jalan 2 & 3, SMK Jalan 2 & 3, Sekolah Agama (ABIM, KAFA)
– Few minutes drive to Bangi Gateway, Kipmall, PKNS Bangi, EVO Mall
– Klinik Kesihatan Bangi, Hospital An-Nur, Hospital Az-Zahrah,
– Restaurants, convenience store, clinics, laundry, workshop, bank, petrol stations, post office, Balai Polis, Balai Bomba etc
– Pejabat Daerah Dan Tanah Hulu Langat
– Bangi Golf Resort & Hotel, Tanamera Hotel
– KTM Station (UKM), MRT Station (Kajang), Kajang Bus Terminal

Accessibilities
============
– SILK, PLUS, LEKAS, ELITE, SG BESI
– 7 min to UKM / Bangi Toll
– 15 min to Kajang town
– 16 min to Putrajaya
– 35 min to KLIA
– 40 min to Kuala Lumpur

==============================
ASKING PRICE : RM 149,000 ONLY!
==============================

For more info or viewing sessions, kindly please contact me at :

Muhd Ajwad
Hp: 019.360.3787
REN 13729

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan