Bandar Puteri Puchong 1st Floor Office Room

Jalan Puteri 2/3, Puchong Bandar Puteri, Bandar Puteri Puchong, Puchong, Selangor

RM 650 /bulan

BM

2

BM

kps

195

kps

700 m (8 mins) from Taman Perindustrian Puchong

Butiran hartanah

home-open-o
Pejabat untuk disewa
renovated-o
Sepenuhnya dipasang
calendar-time-o
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 60623383
ruler-o
195 kps luas pelan lantai
auto-size-o
RM 3.33 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

Bandar Puteri Puchong 1st Floor Office Room 195sf Furnish Jln Puteri 2

*** 1st Floor Office Rooms FOR RENT @ Jalan Puteri 2/3, Bandar Puteri Puchong ***

*** This Office Room with Window ***

# First Floor Office Rooms
# Rooms size 95sf
# Common area 100sf
# Furniture with: 1 desk , 1 chair , 1 air-cond
# 500m walking distance to multi building car parking space
# 600m walking distance to LRT Station

### The price of RM650 is non-negotiable. ###

### Rental inclusive WIFI, Water bill & Indah water bill, Drinking water (Water dispenser), Tnb at common area only, Cleaning service at common area only.

!!! Nearby Landmarks & Accessibility !!!

Bandar Puteri LRT Station within walking distance, enhancing foot traffic.
Close to banks, eateries, mini-markets, cafes and commercial offices.
Excellent connectivity via LDP, KESAS and other major roads.

Pls don't hesitate to Call - WhatsApp Paul Lee O12987 & 9039 (REN 07064)
Kemudahan bersama
burger-2-o

Cafes

shop-o

Kedai serbaneka

parking-o

Parkir

asterisk-o

Pusat perniagaan

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Bandar Puteri Puchong, Puchong ialah RM 650 /bulan.
Tidak.
Jalan Puteri 2/3, Puchong Bandar Puteri, Bandar Puteri Puchong, Puchong, Selangor.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi