Bandar Putra
jalan kasawari, Bandar Putra Kulai, Kulai, Johor
RM 1,800 /bulan
4
BT
3
BM
1,650
kps (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Jalan Kasawari 2, Kulai IOI Bandar Putra , partial furnished
Double Storey Terrace House
Jalan Kasawari 2, Kulai IOI Bandar Putra
4b3b PF 22x75 sqft
Rm 1800
Deposit 2+1+0.5
2 months security deposit
Half month utilities deposit
1st month advance rental
Jalan Kasawari 2, Kulai IOI Bandar Putra
4b3b PF 22x75 sqft
Rm 1800
Deposit 2+1+0.5
2 months security deposit
Half month utilities deposit
1st month advance rental
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Bandar Putra Kulai, Kulai ialah RM 1,800 /bulan.
Tidak.
jalan kasawari, Bandar Putra Kulai, Kulai, Johor.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Bandar Putra Kulai
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa
Sekolah Terdekat












