Bercham

TAMAN BERCHAM BARU, Bercham, Ipoh, Perak

RM 1,350 /bulan

Lihat ke Tawaran

BM

2

BM

kps

1,200

calendar-time-o
Disenaraikan pada 19 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501363115
ruler-o
1,200 kps luas pelan lantai (20 ft x 60 ft)
auto-size-o
RM 1.12 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

Bercham ground floor shoplot basic condition for rent

FOR RENT

Bercham
Ground Floor

• 1200 sq ft
• Front and Back with Roller Shuttle Gate
• 2 Toilets

Nearby Amenities:
7-Eleven, 99 Speedmart, Wet Market, Banks, Lotus, Family Mart, Aeon KInta City

Easy To Access :
Ipoh Garden East, Tambun, Tasek, Ipoh Town, Gunung Rapat, Tiger Lane,

Rental Price : RM 1350

5333
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Bercham, Ipoh ialah RM 1,350 /bulan.
Tidak.
TAMAN BERCHAM BARU, Bercham, Ipoh, Perak.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.