Bukit Bintang Jalan Sultan Ismail

Bukit Bintang, KL City Centre, Kuala Lumpur

RM 45,000 /bulan

kps

3,424

kps

120 m (1 min) from Bukit Bintang

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Niaga untuk disewa
asterisk-o
3 tahun sewa
calendar-time-o
Disenaraikan pada 24 Apr 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 41188350
ruler-o
3,424 kps luas pelan lantai
auto-size-o
RM 13.14 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

Bukit Bintang Jalan Sultan Ismail

Bukit Bintang Jalan Sultan Ismail

Build Up 3424sqft
LG Floor
Facing Main Roads
Ample Parking
Suitable for F&B/SPA/Retails/and etc

Please contact me for further details at
CASEY CHEAH
0*****
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Bukit Bintang, KL City Centre ialah RM 45,000 /bulan.
Tidak.
Bukit Bintang, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi