Detached factory at Kawasan Perindustrian Balakong

Kawasan Perindustrian Balakong, Balakong, Selangor

RM 165,000 /bulan

kps

103,455

kps

photo

Gambar

Butiran hartanah

home-open-o
Kilang untuk disewa
calendar-time-o
Disenaraikan pada 6 Apr 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 60413835
ruler-o
103,455 kps luas pelan lantai
auto-size-o
RM 1.59 PSF (lantai)
calendar-days-o
Pegangan bebas

Tentang hartanah ini

For Rent Brand New Detached Factory @ Balakong Industrial Park

[For Sale / Rent] Brand New Detached Factory @ Balakong Industrial Park
Location: Kawasan Perindustrian Balakong Jaya, Jalan Balakong
Asking Price: RM42 Million
Asking Rent: RM165,000/month

Key Highlights:
• Brand New Factory (Completion: June 2025)
• Freehold Title | Medium Industry
• Land Area: 2.375 Acres (103,455 sqft)
• Factory Built-up: 40,900 sqft
• 3-Storey Office: Total 16,373 sqft
• 41 ft Ceiling Height
• 50 Car Parks | 6 Lorry Bays | 23 Motorcycle Bays
• Includes Prayer Room & Canteen
• Power Supply: To Be Confirmed

For Information
Contact Alan Tan
+6*****
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Kawasan Perindustrian Balakong, Balakong ialah RM 165,000 /bulan.
Tidak.
Kawasan Perindustrian Balakong, Balakong, Selangor.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi