Eco Business Park 1

Eco Business Park 1, Johor Bahru, Johor

RM 9,000 /bulan

kps (lantai)

4,172

kps (lantai)

Butiran hartanah

home-open-o
Kilang untuk disewa
calendar-time-o
Disenaraikan pada 19 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 60382542
ruler-o
4,172 kps luas pelan lantai
asterisk-o
9,000 kps luas tanah
auto-size-o
RM 2.16 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

Eco Business Park 1 1.5 Storey Cluster Factory for Rent

*For Rent*

1.5 Storey Cluster Factory @ Eco Business Park 1 Phase 3 for Rent

Medium Industry
Land Area: 60' x 150'
Built-up: 4,172 sq.ft
Power Supply: 3Phase / 150 Amp
Floor Loading: 10KN/m2
Ceiling Height: 7.5m
4m High Roller Shutters
International Lot / Freehold
Intermediate Lot

Rental : RM 9000 per mth

Please WA/contact the following certified agent for viewing arrangement:

Rex Heng (REN 10793)
Mobile: +6*****
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Eco Business Park 1, Johor Bahru ialah RM 9,000 /bulan.
Tidak.
Eco Business Park 1, Johor Bahru, Johor.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.