Eco Business Park V Puncak Alam

Eco Business Park V Puncak Alam, Eco Business Park V, Puncak Alam, Selangor

RM 18,000 /bulan

kps (lantai)

7,016

kps (lantai)

photo

Gambar

Butiran hartanah

home-open-o
Kilang untuk disewa
calendar-time-o
Disenaraikan pada 28 Apr 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 60390635
ruler-o
7,016 kps luas pelan lantai
asterisk-o
14,000 kps luas tanah
auto-size-o
RM 2.57 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

Eco Business Park V Brand New Semi-D Factory Warehouse Central Gate

Semi-D Factory For Rent
Location : Eco Business Park V (Central Gate)
=====================
1.5 Storey Semi-D Factory
Land Size : 14,000 sqft (200'x70')
Build Up Size : 7016sqft
-Height : 8m
-Power Supply : 3 phase 150 AMP
-Floor Loading : 10KN/m²

Suitable for Showroom , Warehouse , Production
Rental : RM18,000

- 4 km to LATAR Expressway Easy access to the all major ports
- 9 km to Gutrie Highway
- 18km to Dash Highway
===================
For Viewing & More details, Kindly Contact:
0***** Foo
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Eco Business Park V, Puncak Alam ialah RM 18,000 /bulan.
Tidak.
Eco Business Park V Puncak Alam, Eco Business Park V, Puncak Alam, Selangor.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi