Facing Main Road Bistro Taman Goodwood, Old Klang Road For Rent

Jalan Klang Lama , Old Klang Road, Taman Goodwood, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur

RM 33,000 /bulan

BM

2

BM

kps

5,000

calendar-time-o
Disenaraikan pada 19 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501362911
ruler-o
5,000 kps luas pelan lantai
auto-size-o
RM 6.60 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

Facing Old Klang Road Bistro Jalan Klang Lama For Rent

Facing Main Road Bistro For Rent

** Old Klang Road ( Jalan Klang Lama ) **

- Size : 5000 sqft
- More than 30 Ample Parking

@@ Ready Start Business Condition @@

Rental Rm 33,000

## Owners Are Welcome To List ##

Annie How
016*971*9993
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Taman Goodwood, Jalan Klang Lama (Old Klang Road) ialah RM 33,000 /bulan.
Tidak.
Jalan Klang Lama , Old Klang Road, Taman Goodwood, Jalan Klang Lama (Old Klang Road), Kuala Lumpur.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi