Farlim Square Shop Office For Rent 3rd Floor

Jalan Pisang Embun, Air Hitam, Penang

RM 2,000 /bulan

BM

2

BM

kps

1,230

calendar-time-o
Disenaraikan pada 20 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501373772
ruler-o
1,230 kps luas pelan lantai
auto-size-o
RM 1.63 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

3rd Floor Shop Lot At Farlim Square For Rent, Ayer Itam,Penang

FOR RENT | 3rd Floor Shoplot @ Farlim Square, Ayer Itam

Property Details:
• Built-up Area: 1,230 sq.ft
• Floor: 3rd Floor
• Toilets: 2 (Attached)
• Condition: —
• Usage: Suitable for Office, Tuition Centre, Studio, etc.
• Location: High Traffic Area

Rental Price: RM2,000/month

FOR MORE INFO,
contact Jacky Yeoh
+6*****
www.h*****
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Air Hitam, Penang ialah RM 2,000 /bulan.
Tidak.
Jalan Pisang Embun, Air Hitam, Penang.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi