George Town

Lebuh Victoria, Beach Street, George Town, Penang

RM 17,999 /bulan

BM

6

BM

kps

9,500

calendar-time-o
Disenaraikan pada 19 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501367054
ruler-o
9,500 kps luas pelan lantai
auto-size-o
RM 1.89 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

Good Condition & Cheaper

LEBUH VICTORIA 4 STY SHOP HOUSE FOR RENT : RM 17,999

– Land Area : 3500sqft
– Built-Up Area : 9500sqft
– 1st floor to 3rd floor approx 2000sqft
– Main Road
– Unit Come With Lift
– Big Balcony at Top Floor
– Walking Distance to Public Carpark
– Prime Location, High Traffic, Tourist Hot Spot Area, Great Exposure
– Suitable for Hotel, Museum, Car Showroom, F&B Business, Office Use, Boutique, Retails or any other business are welcome too
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Sewa bulanan di George Town, Penang ialah RM 17,999 /bulan.
Tidak.
Lebuh Victoria, Beach Street, George Town, Penang.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi