ground floor tanjung tokong fettes 10 main road commercial

Fettes Park, Tanjung Tokong, Penang

RM 6,500 /bulan

BM

1

BM

kps

1,100

kps

Butiran hartanah

home-open-o
Kedai / Pejabat untuk disewa
renovated-o
Bare
calendar-time-o
Disenaraikan pada 6 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 43192056
ruler-o
1,100 kps luas pelan lantai
auto-size-o
RM 5.91 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

Commercial fettes park

- RM7,000/ month rental
- Built-up Area: 1,100sf
- Ample car park access in front of shoplot

*Facing Main Road
*Nearby Gurney, Straits Quay, Island Plaza, Prima Tanjung, City Junction
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Fettes Park, Tanjung Tokong ialah RM 6,500 /bulan.
Tidak.
Fettes Park, Tanjung Tokong, Penang.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi