IOI City Tower, Putrajaya

IOI City Tower, IOI Resort City, Putrajaya, Putrajaya

RM 18,855 /bulan

kps

3,771

calendar-time-o
Disenaraikan pada 16 Apr 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 60125589
ruler-o
3,771 kps luas pelan lantai
auto-size-o
RM 5.00 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

Exclusive office, IOI City Tower, IOI City, Putrajaya

Putrajaya IOI City Towers Grade A office for rental

-next to IOI City Mall
-Multiple size available 3,478 sf, 3771sf, 5412sf ,6384sf, 7,090sf, 8,225sf, 10,883sf, 13,763sf, 16,371sf
-RM5psf(neg)

-GBI ( Green Building Index) certified
-with centralized air-conds
-with 7,000 interconnected car park bays
-4 tier security system
-Raised-flooring
-24/7 security and CCTV surveillance.
-High speed lifts with Destination Control System (DCS) and turnstile system.

kindly call for viewing
0*****
Bill Lee
Kemudahan
aircon-o

Air conditioner

Kemudahan bersama
burger-2-o

Cafes

security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

parking-o

Parkir

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Sewa bulanan di IOI Resort City, Putrajaya ialah RM 18,855 /bulan.
Ya (Keselamatan 24 jam).
IOI City Tower, IOI Resort City, Putrajaya, Putrajaya.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi