Kawasan Stulang

Jalan Perdana, Johor Bahru, Johor

RM 10,000 /bulan

kps

10,695

kps

loading-bay-o

Sedia untuk Dimasuki Tanah Kediaman

Butiran hartanah

home-open-o
Tanah Kediaman untuk disewa
asterisk-o
2 tahun sewa
calendar-time-o
Disenaraikan pada 21 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501376846
asterisk-o
10,695 kps luas tanah
auto-size-o
RM 0.94 PSF (tanah)

Tentang hartanah ini

Stulang Residential Land 10695sqft Facing Empty Land

Property Details
Type: Residential Land
Zoning: Residential Zone
Land Area: 10,695 sqft
Facing: Empty Land
Location: Lot xxxx, Jalan Perdana, Kawasan Stulang, Johor Bahru

Rental Price: RM10,000/month

Contract Period: 1+1

Unit Advantages
• Large residential land in prime Stulang area
• Facing empty land with better openness
• Strategic location near JB Town and CIQ
• Nearby Foon Yew High School and Taman Pelangi
• Suitable for residential related usage
• Easy access to major roads and amenities
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Johor Bahru, Johor ialah RM 10,000 /bulan.
Tidak.
Jalan Perdana, Johor Bahru, Johor.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi