Kensho Residence

Jalan 3/109F, Taman Danau Desa, Taman Desa, Kuala Lumpur

RM 3,100 /bulan

BT

2

BT

BM

2

BM

kps

707

kps

Butiran hartanah

home-open-o
Servis Apartment untuk disewa
furnished-o
Kelengkapan penuh
calendar-time-o
Disenaraikan pada 17 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501344261
ruler-o
707 kps luas pelan lantai
auto-size-o
RM 4.38 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

Kensho @ Taman Desa Fully Furnished For Rent

FOR RENT – KENSHO @ TAMAN DESA
"Photos Are For Illustration Purposes Only."
"Actual Unit May Differ."

-2 Bedrooms
-2 Bathrooms
-1 Parking Lot
-707 sqft
-Fully Furnished
-Ready To Move In

-Prime Location In Taman Desa
-Easy Access To Major Highways
-Nearby F&B, Groceries & Amenities

FOR VIEWING / ENQUIRIES
Lynn
+6*****
Zero 1 2 - 2 Eight Eight 1 Three 1 Eight

Kensho Residence

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Taman Danau Desa, Taman Desa ialah RM 3,100 /bulan.
Tidak.
Jalan 3/109F, Taman Danau Desa, Taman Desa, Kuala Lumpur.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi