Menara 1 Mont Kiara

Jalan Kiara, Mont Kiara, Kuala Lumpur

RM 4,500 /bulan

BM

0

BM

kps

1,034

kps

390 m (5 mins) from Sri Hartamas

calendar-time-o
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501302320
ruler-o
1,034 kps luas pelan lantai
auto-size-o
RM 4.35 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

Ready-To-Move Office Space Available For Lease

A 1,034 sf office space located on the lower level is up for lease starting from 1st June 2026. This unit is equipped with built-in cabinets, lighting fixtures, and air conditioning to provide a comfortable working environment.
Kemudahan
asterisk-o

Akses 24 jam

security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

Menara 1 Mont Kiara

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Mont Kiara, Kuala Lumpur ialah RM 4,500 /bulan.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Jalan Kiara, Mont Kiara, Kuala Lumpur.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi